Boosterol II.100 kapslí

1290,00
BOOSTEROL II.

Přírodní stimulant a anabolizér z rostlinných extraktů kořenů a bylin. Má pozitivní účinky zejména na výkon [3], spalování tuků [5], svalový růst [3], imunitu [2], psychickou odolnost [1,4], regeneraci. Podporuje přirozené hormonální funkce mužů i žen [3].

Popis účinných látek:
Suma / Pfaffia panicullata / Brazilský ženšen: adaptogen podporující svalový růst, regeneraci a výkon. Patří zároveň mezi afrodiziaka. Zlepšuje přirozenou odolnost organismu proti stresovým situacím a optimální homeostázu (stabilní vnitřní prostředí).

Panax ginseng / Ženšen pravý / Ženšen korejský: je považován za nejsilnější adaptogen vůbec a je označován jako „kořen života". Zvyšuje mozkovou aktivitu, výkon plic, zpomaluje stárnutí, snižuje pocit únavy.

Tribulus Terrestris: přírodní anabolizér podporující produkci hormonů včetně testosteronu. Zlepšuje sílu, regeneraci, růst svalové hmoty a libido.

Rhodiola rosea / Rozchodnice růžová / Zlatý kořen: antioxidant, adaptogen, přírodní stimulant. Zlepšuje okysličení organismu, fyzický i mentální výkon, imunitu, srdeční funkce a duševní zdraví.

Coleus forskohlii
: účinná látka forskolin pomáhá se spalováním tělesného tuku jako žádný jiný bylinný extrakt na trhu pomocí toho, že zvýší aktivitu thyroidních hormonů (štítné žlázy). Je mnohem účinnější než kofein, synefrin či yohimbin, a přitom nemá jejich nežádoucí vedlejší účinky. Účinek přírodního forskolinu bývá srovnáván se syntetickým anabolickým steroidem oxandrolonem – tedy látkou, která umožňuje najednou hubnout, a přitom nabírat svaly. Forskolin, však na rozdíl od oxandrolonu není toxický pro játra, a protože není vázaný na androgenní receptory, jsou přírůstky svalové hmoty trvalejší. Obecně je výhodný i do diet, kdy nechcete ztrácet svaly, či po skončení diet, kdy chcete zabránit jo-jo efektu.

Pepř černý: Piperine je alkaloid z černého pepře - zlepšuje účinnost látek a synergické působení směsí rostlinných extraktů.

Charakteristika, skladování a omezení:
Doplněk stravy v kapslích.
Skladujte v suchu, mimo dosah dětí a slunečních paprsků, v teplotě do 25°C.
Není určeno pro děti, v těhotenství, při kojení a při nesnášenlivosti na některou z uvedených složek, při potížích se štítnou žlázou, srdcem, ledvinami či játry. Nenahrazuje pestrou stravu.

Obsah látek v 1 kapslích / ve 3 kapslích (denní dávka):
Suma para todo – 300 mg (*% RHP) / 900 mg (*% RHP) [1]
Panax ginseng – 50 mg (2,5% RHP) / 150 mg (7,5% RHP) [2]
Tribulus terestris – 150 mg (7,5% RHP) / 450 mg (22,5% RHP) [3]
Rhodiola rosea – 33 mg (33% RHP) / 99 mg (99% RHP) [4]
Coleus forskohlii – 50 mg (*% RHP) / 150 mg (*% RHP) [5]
Pepř černý – 5 mg (*% RHP) / 15 mg (*% RHP)
*Referenční hodnota příjmu není stanovena.*Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Složení:
Suma para todo extrakt (4:1), tribulus terestris extrakt (60% saponinů),
želatinová tobolka, panax ginseng extrakt (8:1), coleus forskohlii extrakt (20%
forskolinu), rhodiola rosea extrakt (4% rosavinu), protispékavá látka: oxid
křemičitý, pepř černý extrakt (95% piperinu)

Použití a dávkování:
1 kapsle mezi jídly dopoledne nebo odpoledne, 2 kapsle 30 min. před tréninkem,
s min. 4 hod. odstupem od první dávky.
V netréninkový den 1 kapsle mezi jídly dopoledne a 1 kapsle odpoledne.
Nepřekračujte maximální doporučené dávkování - 3 kapsle za den.
Po dobrání doporučujeme vysadit na 1 měsíc.


- Dopamin vs vůle: video zde