BODYMIND TRANSFORM – PHASE 1

Vítám tě a gratuluji, pokud ses proklikal až sem! Znamená to, že máš zájem se skutečně změnit a nechceš začínat stále znovu jako většina lidí ve tvém okolí.

Než se podrobně seznámíš s programem BODYMIND TRANSFORM – PHASE 1, rád bych ti sdělil něco důležitého: možná tě zklamu, ale zatím nikdo nevynalezl dlouhodobě funkční způsob pro pokrok bez práce na sobě, konzistentnosti a sebekontroly. A to není vždy pohodlné, protože každá změna vyžaduje úsilí a může být i nepohodlná. Stojí to však za to? Stoprocentně!

Pokud s tímto nesouzníš a doufáš ve změnu k lepšímu bez toho, aniž bys změnil své návyky, pak tento program pro tebe není vhodný a nemá smysl číst dál. Pokud toto však chápeš, gratuluji!

A teď ta skvělá zpráva: ať už je tvůj důvod ke zlepšení jakýkoliv, po rozdělení i těch nejambicióznějších cílů na malé kroky, jde vždy o smysluplnou disciplinovanost. Disciplinovanost je dovednost, kterou se lze naučit.

Dnes už není problém nedostatek informací. Každý průměrný člověk ví, co by měl dělat, aby například zhubnul. Jaká je však skutečná úspěšnost?
My v BODYMIND TRANSFORM – PHASE 1 se nejprve zaměřujeme na vybudování pevných návyků, které nahradí ty špatné. Tuto fázi nelze přeskočit. Bez pevných základů se vše dřív nebo později opět zhroutí.
Pouhé cvičení a dodržování stravy už nestačí.

Je to zvládnutelné?
Samozřejmě! O tom je tento program. Je postaven tak, aby byl zvládnutelný pro každého. Jak vysoko se posuneš, je už jen na tvé volbě.

Co získáš?
- Skvělou fyzickou kondici, lepší zdraví, sílu a funkčnost
- Pevné návyky, které ti budou pomáhat celý život bez ohledu na to, jaké priority zrovna v životě budeš mít
- Předpoklady k posunu do dalších úrovní seberozvoje
- Zdravé sebevědomí a uznání okolí: „Proč to děláš?“ se změní na „Jak jsi to dokázal?“

Jaké benefity dostaneš navíc?
- Nedělní workouty zdarma na 1 měsíc
- 10% sleva na nákup v e-shopu
- Motivující tričko BODYMIND

Jak probíhá BODYMIND TRANSFORM – PHASE 1?
Pro vytvoření nového návyku je potřeba 21 dní, nejzásadnější pokrok se však děje během prvních 14 dní. Pracujeme 14 dní na klíčovém desateru denních návyků včetně fyzického tréninku, stravování a biohacků. Poté můžeš plynule přejít do PHASE 2, kde pokračujeme v práci na nových dovednostech a dodržování PHASE 1 se stane automatickým.

Pokračování je na tobě. Už jen zvládnutím PHASE 1 se enormně posuneš v práci na sobě! Na tomto principu je možné se udržitelně posouvat až do PHASE 3, případně i nadstavbových PHASE 4 a PHASE 5.

V naší uzavřené komunitě dostaneš veškeré instrukce, know-how, tipy, rady, osobní coaching a můžeš sdílet a diskutovat s ostatními. V tom nejsi sám. Ode mě máš vždy podporu, coaching a motivaci!

Aby byly zajištěny tvé výsledky, máme vlastní systém komunikace fungující na denní bázi.

Každý jeden den je důležitý! Buď rosteš nebo upadáš.

Made on
Tilda