BODYMIND TRANSFORM
MORNING
FILOZOFIE TOHOTO PROGRAMU:

Každý z nás se denně potýká s vlastními výzvami. Co však máme společné téměř všichni, je možnost ovlivnit svůj den netradičním super startem! Mít pod kontrolou svoje ráno je mocným nástrojem!

Zvládat dlouhodobě náročné úkoly vyžaduje fyzickou i mentální sílu. Právě vystavování se "dočasnému nepohodlí" působí jako účinná nabíječka.

Pokud samozřejmě uděláme ten první krok místo stálého čekání na ideální podmínky, které jsou pouhými iluzemi. Protože výsledkem čekání na ideální podmínky je vždy pouze to, že jsme zase o něco starší.

Program BODYMIND TRANSFORM není pro každého. Je určen pro ty, kdo chtějí rozvíjet sebe sama a překračovat své limity. Samozřejmě není vhodný pro ty, komu to nedovoluje zdravotní stav.

Ostatní však mohou zažít povzbuzující proud našeho sympatiku (tzv. sympatický nervový systém) bez potřeby drog či špatných zvyků. Je to cesta zdravá a udržitelná. Klíčovým nástrojem je kontrolované nepohodlí spojené s osobním sebepoznáním.

Tato myšlenka není nová. Metody založené na hormezi jsou využívány odjakživa.

Hormetický stres je označovaný jako "pozitivní stres" byl historicky přirozenou součástí života. Dnes v době nadbytku a pohodlí, si musíme tento stav našeho těla pro zdraví, sílu a elán vědomě vytvářet sami.

V závěru programu naopak v rámci rovnováhy zklidníme "sympatikus" jógou a vedenou meditací.

Proč lidé dnes platí za bootcampy, závody v bahně, maratony, vystavování se chladu či saunování?

Naše evoluční podstata nás motivuje překonávat sebe sama, základní pohodlí a tím posilovat imunitu. Náš biologický systém nemůže zdravě dlouhodobě fungovat bez vydávání dostatečného množství energie. Energie musí proudit. Kdo ji zadržuje, nakonec trpí a projevy se dostaví v různých formách od našeho fyzična a psyché.

Zacyklený člověk v návyku bazálního přežívání po dlouhou dobu se už jen těžko vyprostí z takového stavu sám.

Věřím, že kdo může, má povinnost převzít kontrolu a odpovědnost za své fyzické a mentální zdraví.

Dále říkám, že co se týče výstupu z komfortní zóny a posouvání fyzických a tedy i mentálních limitů, tak ženy mohou, muži musí. Toto plyne z biologické podstaty a potřebné polarity ve společnosti.

Metody v programu BODYMIND TRANSFORM lze podrobně rozebírat nekonečně dlouho, ale nic nenahradí vlastní zkušenost!

Program nemá za cíl účastníka zničit. Naopak. Každý odchází s novou energií a jedinečnou zkušeností!

Leckdo z nás je introvert a třeba se někomu nechce kolektivně absolvovat takový program, ale mohu Vás ze zkušenosti s lidmi ujistit, že nakonec právě ta energie podporující skupiny lidí je pro všechny jedinečným benefitem ;).

Pojďme společně zažít ráno, které dělá den, tak trochu jinak! ;)

Moc se na Vás těšíme!

Miroslav Kolenyak & team BODYMIND

REZERVACE ZDE
Made on
Tilda